Купівля зручного девайсу дозволяє водієві звільнити руки під час спілкування чи пошуку інформації. Функціональність тримача залежить від правильних параметрів та типу кріплення. Це може бути присоска, магніт, клейова база чи затискач.

Присоска

Завдяки простому варіанту кріплення автомобільні тримачі можна розташувати на лобовому склі, торпеді. Перед фіксацією присоски необхідно насухо витерти скло та знежирити спиртом. У холодну пору року варто трохи нагріти саму присоску і поверхню, до якої вона буде кріпитися.

Подібні моделі користуються популярністю завдяки простоті та можливості закріпити екран на рівні очей. Однак вони зручні при використанні в умовах міста та рівних доріг. Є автомобільні тримачі з наноприсосками, що мають дуже тонку, але міцну гуму з особливим складом, що зберігає відповідні властивості навіть за мінусової температури.

Магніт

Досить оригінальне кріплення, яке передбачає використання залізних елементів. Тримач має невеликий магніт, який дозволяє зафіксувати смартфон з металевими поверхнями (вставками, задньою панеллю). Варто зауважити, що такий варіант підходить не для всіх гаджетів та не передбачає активного пересування з перешкодами, тряскою.

Клейова основа

Сторона, яка відповідає за кріплення, покрита клейовою базою. Недолік такого автотримача – нетривалий термін служби. Від трясіння та ваги гаджета основа поступово може відклеюватися, а повторне закріплення буде ненадійним (хоча можна самостійно придбати двосторонній скотч). З цієї причини важливо визначити точне місце, де буде виріб, і з першого разу правильно розташувати девайс.

Механічні затискачі

Варіант, який досить часто обирають автомобілісти. Тримач має спеціальні затискачі, що фіксують гаджет у потрібному положенні. Такий виріб можна кріпити до вентиляційної решітки, дзеркала. Його легко переміщувати у салоні, він досить добре тримається при активному русі авто.

Обираючи тримач, варто звернути увагу на:

  • параметри гаджету (телефони досить сильно відрізняються за розміром, є спеціальні моделі для планшетів);
  • тип кріплення самого тримача у салоні (знімний, фіксований);
  • наявність додаткових можливостей (бездротова зарядка, встановлення кута огляду);
  • матеріал, з якого виготовлено девайс (зазвичай це якісний пластик з гумовими, металевими вставками);
  • можливість ремонту, заміни окремих частин;
  • сумісність з конкретним пристроєм тощо.